-----------------------------------------------------------

Tisztelt web oldal látogató, egyesületi tagunk. Tevékenységünk működéséhez, egyesületünk támogatásához adományokat elfogadunk az alábbi számla számon:

OTP Bank 11742252-25541872

Postafiók: 1558 Budapest, Pf.: 10

Az önök adománya egyesületünknek,  költségként elszámolható könyvelésükbe.

Leendő támogatásukért hálásak vagyunk és nagyon köszönjük.

Kedves Egyesületi Tagunk! Kedves Érdeklődő!

Tájékoztatunk, hogy újra megrendezésre kerül a Magyar Rife Technológia Egyesület által szervezett szakmai nap. De a járványügyi helyzetet figyelembe véve kissé átalakítottuk ezt atavaszi konferenciát.

A Konferencia helye: Zoom Online

A Konferencia időpontja: 2021. 03.14. 10.00-15.00 óra

Az Egyesület saját, számozott oklevelet állít ki a Konferencián résztvevőknek (akik még nem rendelkeznek ilyen Certifikációval). Ez jelenleg a magyar törvények szerint egy belső tájékoztató, konferencián részt vett igazoló okirat. Ez az egyesület hivatalos, számozott okmánya, mely NEM állami igazolás.

Erre mindenkit meghívunk, aki a Zappertechnology vállalatnál, vagy annak magyarországi viszonteladóján keresztül (F-Scan,RPZ14 plazmagenerátort, SuperRavoZappert, Ahtont, stb), vásárolt készülékeket.

Ezek figyelembevételével a Program tervezete a következő:

9.30 –10.00      Regisztráció személyesen /vagy a ZOOMra

10.00 – 10.15   Venczel Éva Elnök: Aktuális információk az Egyesületről

10.15 – 11.00 Zubor János okl. könyvvizsgáló: Adótörvények közérthetően (ami minket érint)

11.00-11.20 szünet

11.20– 12.00     Dr. Bartók Péter:    1. Mikrobiológiai alapok

12.00 – 12.30     Dr. Bartók Péter:2. Mikrobiológiai alapok

12.30 – 13.00    Ebéd idő

13.00 – 14.00 Szekér Erwin:             1.Technikai információk, eszközök, teória                                 A Zappertechnology vállalat által forgalmazott készülékek és kiegészítőik bemutatása, általános gépismertetése

2. Egyesületi honlapkezelés

14.00 – 14.20   Venczel Éva: A fizikai közérzetet javító tevékenység …

jogilag mit engednek és mit tiltanak a mai magyar törvények  -határterületetek

14.20-14.40 Dr. Bartók Péter Coronással találkoztam! Mi a teendőnk? Mikor, melyik gépet használjam? és hogyan?

14.40-15.00 Kérdés - felelek

A ZOOM konferenciára  jelentkezés menete:

1.      regisztráció emailon

2.      részvételi díj átutalásaZoomkonferencia esetén

3.      ZOOM konferencia belépési kód kiküldése

4.      Csatlakozás a ZOOM konferenciához

ZOOM Konferencia részvételi hozzájárulás: 13000,-Ft

Egyesületi tagoknak a Konferencia részvételi hozzájárulása: 10000,-Ft

Aki részt kíván venni az a következő számlaszámra utalja az adott összeget:

Magyar Rife Technológia Egyesület

OTP Bank 11742252-25541872

Csak a beérkezett utalások után áll módunkba hozzáférést biztosítani a rendezvényre. A ZOOM online részvétel nem korlátozott.

Technikai javaslat ZOOM-hoz:

-          akit érdekel a ZOOM konferencia az időben töltse le a zoom programot.

-          javaslatunk, hogy több gépre (laptopra és telefonra is), ha az egyik időközben nem működne.

„Jelenleg bejelentett, és elfogadott tagja az Egyesületnek 48 fő. Ez a jelenlegi állapot.

Jelentkezési határidő: 2021. március 10.

Az előadók nem járulnak hozzá az előadás felvételéhez, digitalizálásához semmilyen formában sem!

Barátsággal az Egyesület alapító tagjainak nevében:

Szekér Ervin                                                               Venczel Éva

Alapító                                                                       Magyar Rife Technológia Egyesület

a Zappertechnology Vállalat tulajdonosa                  Elnök